Сьогодні, з нагоди відзначення 26-ї річниці з дня утворення Експертної служби МВС, відбулись урочисті заходи та нагородження працівників Київського НДЕКЦ МВС.
До нас завітали керівники ГУНП в м. Києві та Київській області Дмитро Шумейко та Андрій Рубель, директор Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ Юрій Чечіль.
Вони наголосили на важливості роботи експертів та вручили почесні нагороди й цінні подарунки нашим колегам. Також за особливі досягнення працівники НДЕКЦ були нагороджені подяками від директора Миколи Малярчука.
У цей нелегкий для України час ми продовжуємо виконувати свою роботу на найвищому рівні!
Разом — до ПЕРЕМОГИ!


























